Treningi

Ostrów Wielkopolski

Herb miasta Kazimierz Kurzawski

Kazimierz Kurzawski

IV DAN


tel. 600 769 461


Miejsce spotkań

Szkoła Podstawowa nr 9 w Ostrowie Wielkpolskim

ul. Asnyka 26

Dni i godziny zajęć

Podstawowe informacje

Chcesz zapisać się na zajęcia. Wystarczy przyjść do Nas lub zadzwonić do trenera. 

 

Pierwszy trening jest wolny od wszelkich opłat i innych zobowiązań. 

 


Początek przygody z Taekwon-do to także duże przeżycie emocjonalne dla dzieci jak i dla samych rodziców. Proszę pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dzięki którym zapewnimy Państwa dziecku maksymalny komfort uczestnictwa w zajęciach.

Rodzicu:

  1. Nigdy nie spóźnij się na pierwszy trening swojej pociechy.
  2. Zostań na sali, na początku to bardzo ważne.
  3. Wyłącz telefon, tablet itp.
  4. Kibicuj, dopinguj i wspieraj małego wojownika. 
  5. Nie poprawiaj gdy wg. Ciebie coś robi źle.
  6. Przygotuj białą koszulkę, ciemne spodnie dresowe, mały ręcznik oraz butelkę wody mineralnej.
  7. Zaufaj trenerowi, od tego momentu to on będzie miał duży wpływ na rozwój i wychowanie Państwa dziecka.

O trenerze

Kazimierz Kurzawski IV Dan

 

Urodzony 4 marca 1983 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Od lat młodzieńczych interesuje się wschodnimi sztukami walki, motoryzacją oraz podróżowaniem.

 

W wieku 18 lat odbył swoją pierwszą poważną podróż motocyklem. Przebył ponad 2000 kilometrów zwiedzając Czechy, Austrię i Niemcy. Inicjator wielu spotkań motocyklistów, współtwórca zlotu motocyklowego Salve. Pasjonat sportów ekstremalnych.

 

Pasją wschodnich sztuk walki zainteresował się w 1994 roku mając zaledwie 11 lat. Jak na tamte czasy był najmłodszą osobą w sekcji. Swoje pierwsze kroki zaczął stawiać wspólnie z Marcinem Starikiem i Andrzejem Zmyślonym trenując Taekwondo WTF pod okiem Marka Tyczyńskiego oraz Waldemara Łakomego, którzy prowadzili klub w Ostrowie Wielkopolskim. Po rozpadzie tej sekcji pewien okres czasu ćwiczył w Krotoszynie u Rafała Górniaka oraz w sekcji Jarocin u Piotra Wesołka. Trenował także Karate, Ju-Jitsu oraz Yun Jungdo.

 

 

W 2003 roku postanowił założyć własną firmę. Został współwłaścicielem drukarni, w której sprawował stanowisko dyrektora d.s. produkcji. Konsekwencją tego kroku było ograniczenie treningów na pewien okres czasu. Po kilku latach przerwy rozpoczął zajęcia w Polskiej Federacji Taekwon-do. Zdobywając odpowiednie uprawnienia w 2008 roku podjął działania by swoją wiedzę przekazywać innym. Współpraca z PFT trwała blisko 10 lat. W tym czasie był współtwórcą wielu sukcesów i pomysłów w tej organizacji. Został uhonorowany środowiskową nagrodą prezesa PFT jako najbardziej ekspansywny trener 2011 roku. W tym samym roku zrezygnował z prowadzenia drukarni i postanowił zawodowo zajmować się Taekwon-do.

 

Posiadacz stopnia mistrzowskiego w Modern Combat oraz SAJN.

 

Od wiosny 2015 roku rozpoczął współpracę z Międzynarodową Federacją Taekwon-do (ITF), której prezydentem na cały świat jest syn twórcy Taekwon-do i spadkobierca Choi Jung Hwa IX Dan.

Facebook